Wij hebben als PC & Rijvereniging afspraken gemaakt met Divoza. Hierdoor kunt u door via link te bestellen bij Divoza onze vereniging steunen. Divoza heeft een zeer uitgebreid assortiment voor o.a. paarden.

Klik op de bovenstaande link (Kom gezellig winkelen bij Divoza en sponsor ons). Op deze wijze komt u op de website van Divoza terecht echter is de verwijzing via onze website geregistreerd. Vervolgens kunt u gewoon op de reguliere wijze gebruik maken van de webshop van Divoza en uw bestellingen doen. Op deze wijze worden uw bestellingen gekoppeld aan onze vereniging. Wij ontvangen dan een kleine vergoeding van Divoza.

Zo helpen wij elkaar. het kost u niks extra's.. is geldig op alle producten en aanbiedingen van Divoza.

namens het bestuur alvast bedankt. 

Advertentie & Sponsor

Voorwaarts denken, voorwaarts doen en voorwaarts gaan! Daar willen wij als IJsselruiters voor gaan en welk bedrijf wil dat niet! Wij bieden diverse mogelijkheden voor sponsoren op onze accomodatie, website en onze wedstrijden.

Rabobank

Noord- en Oost-Achterhoek

Jan Wensink

paardenvoeders en stalstrooisels

Stal de Wilderij

trainings- en africhtingsstal

de Vroolijke Frans

authentiek horecabedrijf

Sponsoren gezocht

Sponsoren gezocht

5% korting bij Agradi

Contact en adres

Manege IJsselruiters
Eerbeekseweg 1a
6971 LB Brummen

Tel : 0575-564655
E-mail: 

KvK: 40102694
BTW: - - - - - - - - -